E.C.A. Proteus Premix Kombilerde 5 Yıl Garanti Kampanyası!

E.C.A. Proteus Premix Kombilerde 5 Yıl Garanti Kampanyası!

Elginkan Topluluğu’nun 35 yılı aşkın süredir ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren markası E.C.A.,  pazara sunulduğu ilk günden beri yoğun ilgi gören yoğuşmalı kombisi Proteus Premix’te 5 yıl garanti fırsatı sunuyor.

Isıtma ve soğutma sektörünün köklü markalarından E.C.A., 25 Temmuz 2019 - 31 Aralık 2022 tarihleri arasında ilk çalıştırması yapılan Proteus Premix kombiler için 5 yıl garanti fırsatını tüketicilerine sunuyor.

Oldukça sessiz çalışma özelliğine sahip Proteus Premix kombi, cep telefonundan kumanda edilebildiği gibi tüketici tercihlerine göre ECO ve COMFORT modları ile istendiğinde daha tasarruflu ve daha konforlu bir hizmet sağlıyor. E.C.A.’nın Ar-Ge bölümü tarafından geliştirilen, enerji yönetmeliğine uygun olarak üretilen Proteus Premix kombi, üstün teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Kullanım suyunda feed - forward ve türbin sistemi ile sabit sıcaklıkta su alma imkanı, paslanmaz çelik brülör ile yüksek yanma verimi, düşük atık gaz emisyonu ve enerji verimli sirkülasyon pompası ile daha az enerji tüketimi sağlayan özellikleriyle Proteus Premix farklılığını ön plana çıkarıyor.

Ayrıca gelişmiş parametre menüsüne sahip E.C.A. Proteus Premix kombi, kullanıcılarına kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte bakım hatırlatıcı modu ile periyodik bakım dönemlerini kullanıcılarına bildiriyor. Hiçbir ilave ekipmana ihtiyaç duyulmadan Ø60/100 ve Ø80/125 konsantrik baca tipleri ile yatay ve dikey kullanımlara uygun şekilde tasarlanan Proteus Premix kombi, bu kapsamda yatayda 10 metreye kadar, dikeyde 20 metreye kadar uygulamaların yapılabilmesine imkân sağlıyor. Düşük emisyon oranları ile çevre dostu olan Proteus Premix; 16 farklı üstün emniyet sistemiyle de kullanıcılarına güven veriyor. Servis ve bakım kolaylığı sağlayan Proteus Premix kombi; tasarımı, küçük boyutları, zarif görünümü ve ergonomik tasarımlı kumanda paneli ile göze de hitap eden bir ürün olarak öne çıkıyor.