SEREL Gömme Rezervuarlar Neden Özel?

SEREL Gömme Rezervuarlar Neden Özel?

Teknoloji dediğimizde akla hemen tabletler, telefonlar ve bilişim sektörü geliyor. Peki, teknolojinin hayatın her alanında geliştiğini fark ediyor muyuz? Teknoloji artık evimizin her alanında ve hayatımızı kolaylaştırıyor. SEREL ise hayatı daha da kolaylaştırmak için yeni teknolojilerin izinde, aynı gömme rezervuar modellerinde olduğu gibi… Peki SEREL Gömme Rezervuarları daha özel yapan ne? Gelin, hep birlikte bakalım…

Sessiz ve Hızlı Dolum

Rezervuarlardaki sifon kısmının dolması hem zaman alır hem de dolum sırasında çok fazla ses çıkarır. Özellikle gece ise bu ses neredeyse bütün eve yayılır. Sessiz ve hızlı dolum özelliğine sahip olan SEREL Gömme Rezervuarlarda ise bu sıkıntıyı yaşamazsınız. Böylece eviniz her daim sessizliğini korur.

500 KG Ağırlığa ve Basınca Dayanıklı

Eve alınan her şey için geçerli değil ama rezervuar satın aldığımızda ömürlük olsun istiyoruz. Bir kere almak ve uzun yıllar boyunca kullanabilmek için ise hem tasarımının modern ve zaman geçtikçe demode olmayacak olması gerekiyor hem de dayanıklı olması gerekiyor. SEREL Gömme Rezervuarlar 500 KG ağırlığa kadar dayanıklı ve tasarımı ise modern. Sıklıkla tercih edilmesinin sebebi de burada yatıyor.

Kireç Kırıcı Özellik

Suların kireçli olması sıklıkla lavabo, batarya ve rezervuarlarda kolaylıkla geçmeyen lekelere neden oluyor. Zamanla bu lekeler yer yapıyor ve temizlenmesine rağmen iz kalıyor. Kireç kırıcı özelliğin gücü ise burada ortaya çıkıyor. Rezervuar alındıktan sonra üzerinden seneler geçse bile leke tutmuyor ve kireç bazlı tıkanmalara neden olmuyor. 

Pratik ve Kolay Montaj

Evde tadilat yaptırmak ne kadar zor değil mi? Günlerce temizlenmiyor ve toz zerrecikleri bütün eve yayılıyor. SEREL Gömme rezervuarların kolay ve pratik montaj özelliği özelliği sayesinde günlerce bekleyen tadilat işlemlerine bir son veriyoruz. Beğendiğiniz bir gömme rezervuar modelini seçmeniz yeterli! Gerisi pratik ve kolay şekilde yapılan montaja kalıyor.