E.C.A. İle Temizliğe Açık Olun

E.C.A. İle Temizliğe Açık Olun

E.C.A. teknoloji ve estetiği buluşturduğu panel radyatörlerinde yeni satışa sunduğu ‘Tak-Çıkar Kapak’ teknolojisi ile fark yaratıyor. Panel radyatörlerde standart bir özellik olarak sunulan E.C.A. Tak-Çıkar Kapak’ın kolay açılıp kapanabilen üst kapağı sayesinde radyatör içlerinin temizliği artık sorun olmaktan çıkıyor. Toz tutmayı zorlaştıran yapısı ise daha iyi hava akışı sağlayarak hijyenik ve sağlıklı bir ortam oluşmasını sağlıyor.

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir ısıtma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., panel radyatörlerini Tak-Çıkar Kapak teknolojisi ile yeniledi. Kolayca takılıp çıkarılabilen kapağı sayesinde radyatör temizliği derdine son verecek olan E.C.A.’nın yeni Tak-Çıkar Kapak teknolojisi damla şeklindeki ızgara formu sayesinde ısı transferlerini arttırarak enerji maliyetlerinde maksimum tasarruf sağlıyor. Dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sunan E.C.A. Tak-Çıkar Kapak , optimum kanat dizaynı sayesinde de düzgün hava akışı sağlanmasına yardımcı oluyor. E.C.A. Tak-Çıkar Kapak ’in dairesel fin formu ve kolay açılabilen yapısı ise sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunuyor.

E.C.A. Tak-Çıkar Kapak Özellikleri

  • Tüm tip, yükseklik ve uzunluk seçeneği
  • Bütünleşik, estetik tasarım
  • Kolay demontaj
  • Performansı arttıran damla ejot yapısı
  • Tasarım tescilli ürün

Türkiye’nin kapağı açılabilen ilk radyatörü E.C.A. Tak-Çıkar Kapak ile kolay ve kusursuz temizlik artık evinizde!

Artık ulaşamadığınız tek bir toz kalmayacak!

Temizlenemeyen radyatörlerin içerisinde biriken toz tabakası ısı kaybının yanı sıra tozlarla birlikte bulunan bakterilerin havaya yayılmasına neden oluyor. Mevcut radyatörlerin bir uzman tarafından sökülerek temizlenebiliyor olması ve bunun da radyatörü deformasyona uğratması göz önüne alınarak tasarlanan E.C.A. Tak-Çıkar Kapak , E.C.A.’nın tüm panel radyatörlerinde standart olarak yer alıyor.

Panel radyatör pazarının lider oyuncusu E.C.A., 1 yıl süren hazırlık aşamasının ardından üretime başladığı E.C.A. Tak-Çıkar Kapak ile pazar araştırmalarında sıklıkla karşılaşılan radyatör temizliği derdine son veriyor.