E.C.A SEREL Yeni Ürünleri İle İtalya Cersaie 2015 Fuarı’nda

E.C.A SEREL Yeni Ürünleri İle İtalya Cersaie 2015 Fuarı’nda

İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen ve bu yıl 28 Eylül – 02 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşen Cersaie 2015 Fuarı’na, E.C.A. SEREL yapı ürünleri ile katılım gerçekleştirilmiştir.

Uluslararası Cersaie Fuarı her yıl düzenlenen ve Dünya seramik sektörünün nabzını tutan bir fuar olmakla beraber sektör temsilcilerini ve sektör profesyonellerini ağırlamaktadır.

Seramik ve banyo sektörünün gelecek yıl trendlerini ve modasını belirleyen, dünyanın en önemli ve prestijli fuarlarından biri olan Cersaie Fuarı'nda , E.C.A markalı armatürler, vanalar ve SEREL markalı vitrifiye ürünler sergilenmiştir.

166.000 m2 lik sergi alanına sahip Bologna Exhibition Center da düzenlenen fuarda yaklaşık 40 ülkeden, 600’ün üzerinde İtalyan, 300’ün üzerinde ise diğer ülkelerden katılımcı yer almıştır. Sektörün en büyük fuarlarından biri olan Cersaie Fuarı 100.000’in üzerinde ziyaretçi ağırlamıştır. Ziyaretçilerin çoğunu mimarlar başta olmak üzere müteahhitler, toptancılar, danışmanlar, kamu yetkilileri ve son kullanıcılar oluşturmuştur.

E.C.A. SEREL standı, 100 m2 ‘lik üç tarafı açık özel tasarımlı konstrüksiyon ve geniş ürün yelpazesi ile fuardaki birçok standın arasından ön plana çıkmayı başarmıştır.

Standımızda sergilenen, E.C.A. markalı bol ödüllü lavabo-banyo armatürleri ve duş başlıklarından  Luna, Mina, Primemix Plus, Star, Zafir Serileri, Teknolojik ve Renkli Ürünler; yine bol ödüllü SEREL markalı vitrifiye ürünlerinden ise 4Life, Wave, Purity, Sapphire ve Rita, serileri ziyaretçilerin ilgi odağı olmuş ve sektör profesyonellerinin beğenisine sunulmuş ve Serel Hygine+ teknolojisinin tanıtımı yapılmıştır.